Greek Power
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Greek Power

GP Team - Clan Community


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Application?

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Application?  Empty Application? Σαβ Οκτ 23, 2010 4:04 am

Demonas

Demonas

πριν παρετε στα σοβαρα την αιτηση να σας ξεκαθαρισω οτι πλεον παιζω για την καβλα μου και εχω φτασει σε τοπ επιπεδο με την καταρινα, δεν παιζω παρα πολυ οπως επαιζα διοτι κουραστικα επειδη δεν ειχα παρεα, εφτασα τον στοχο που ειχα (να τελειοποιησω την καταρινα) και επειδη ειναι δυσκολο να συνταξω μια ομαδα... συνηθος στο lane θελω εναν που να κοβει καλα και να ορμαει διοτι παιζω ap την καταρινα και ετσι δεν εχω το προταιρημα να ορμαω πρωτος η να σωζω, γιαυτο πολλες φορες τυχαινει να κανω quadra και στο καπακι ace (δλδ και τους 5 εγω) αλλα με πολλες παραπλευρες απωλιες! ειμαι αρκετα οξυθυμος και καποια πραματα θελω να γινονται με μια σειρα... φυσικα το κουμπι surrend δεν υπαρχει για εμενα παρα μονο αν ενα ματς ειναι ντιπ τελειωμενο σε στυλ 5 εναντιων 2 κλπ.

Ονομα: Αργυρης

Ηλικια: 17

Τοπος διαμονης: Αθηνα

Εχεις μικροφωνο?: Φυσικα...

Ξερεις πως να χρησιμοποιεις Ventrilo/skype?: Σαφεστατα

Τι αλλα παιχνιδια παιζεις?: Aion, Dota, LOTRO και πολλα αλλα διοτι βαριεμε ευκολα.
Msn ή αλλα μεσα επικοινωνιας: shadow-sorrow@hotmail.com



IN-GAME INFO


Summoner Name: Demonas23

Summoner Level: 30

Ποσους champions εχεις?: Αρκετους αλλα δεν νομιζω οτι εχει ιδιαιτερη σημασια μιας και παιζω μονο καταρινα και τπτ αλλο. Ειμαι του στυλ, ενας χαρακτηρας και καλος και οχι τα παντα ολα χωρις να επικεντροθεις στον κυριο σου χαρακτηρα!

Εχεις παιξει ποτε με καποιο ατομο απο την ομαδα μας?: Οχι

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σου champion?: Καταρινα

Ποσα skins εχεις?: κανενα γιατι skill>skin

Εισαι ομαδικος παικτης?: προσπαθω αλλα συνηθος ειμαι

Τι τυπος εισαι μεσα στο παιχνιδι?: τσαντιλας αλλα μεσα σε λογικα πλαισια χωρις να ενοω αυτα που λεω και παντα καταληγουμε με καλο αποτελεσμα ειτε νικησουμε ειτε οχι. και ριχνω χριστοπαναγιες αν μου κανεις πολλα εσκεμενα ks

Γιατι θελεις να ερθεις στην ομαδα?: Για να δοκιμασω τι σοι κλαν ειστε και στην τελικη μπορει να βρω μια ομαδα που να μου ταιριαζει

Τασεις αυτοκτονιας οταν χανεις?: δεν εχω τασεις αυτοκτονιας, ομως η ελειψη επικοινωνιας, δεν μου αφηνει περιθορια, λογικα να σκευτω Razz

Ποσα "ragequits" εχεις κανει?: κανενα

Μπορεις να ακολουθησεις οδηγιες?: εξαρτατε, το θεμα ομως ειναι αν οι αλλοι μπορουν να ακολουθησουν επισης οδηγιες...

αναμενω λιγο συντομα την αποφαση και την αιτηση για να παιξω με καποιον γιατι βαριεμε να περιμενω

2Application?  Empty Απ: Application? Σαβ Οκτ 23, 2010 5:51 am

Niphrentil



Demonas έγραψε:
Ποσους champions εχεις?: Αρκετους αλλα δεν νομιζω οτι εχει ιδιαιτερη σημασια μιας και παιζω μονο καταρινα και τπτ αλλο. Ειμαι του στυλ, ενας χαρακτηρας και καλος και οχι τα παντα ολα χωρις να επικεντροθεις στον κυριο σου χαρακτηρα!

Δεν είναι καλό αυτό, να το ξέρεις!! Άντε, στα normal games πάει στο διάολο αλλά σε ranked αν φάει ban ο champ σου ή κάποιος τον επιλέξει πριν από εσένα (και άντε, αν είναι στο team σου ΙΣΩΣ σου κάνει swap αλλά συνήθως δεν κάνουν) οπότε, κοινώς, την έκατσες! Μάθε να παίζεις και κάποιους άλλους champs, έστω και κάποιον εύκολο DPS (Ashe, Ezrael, Teemo) για να έχεις για εφεδρικό! Κι εγώ κυρίως Kassadin παίζω (66% από τα ranked games μου είναι με Kass) αλλά όποτε δεν έχω team για ranked game, δοκιμάζω καινούριους champs σε practice ή normal games! Wink

3Application?  Empty Απ: Application? Σαβ Οκτ 23, 2010 5:53 am

Demonas

Demonas

για τετοιες καταστασεις εχω τον μαστερ γι, καθαρο ντι πι ες και τον δουλευω καλα μιας και ηταν ο πρωτος μου χαρακτηρας

4Application?  Empty Απ: Application? Σαβ Οκτ 23, 2010 5:57 am

Niphrentil



Όχι Master Yi!!!!! Οποιονδήποτε άλλο εκτώς από Yi!!! Χριστέ μου!! Είναι ο πιο underbalanced ήρωας!!! Πρεπει οι αντίπαλοι να είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ζωάδια για να feedάρουν τον Yi για να κόβει σε end-game!!! Αλλιώς, late-game είναι από τους πιο underbalanced ήρωες!!!

5Application?  Empty Απ: Application? Σαβ Οκτ 23, 2010 6:01 am

Demonas

Demonas

βασικα για μενα δεν εχει σημασια ποσο καλος ειναι ο αλλος, σημασια εχει πως εσυ παιζεις ωστε να φροντισεις να εισαι ετοιμος σαν μαστερ γι... κανα 80 με 90 % τα παω παρα πολυ καλα και κοβω αρκετα ικανοποιητικα... anyway μπορω να παιξω και ashe και κανα 2-3-4 ακομα αλλα οχι στο ιδιο επιπεδο με την σουπερ γουαου καταρινα Razz

6Application?  Empty Απ: Application? Σαβ Οκτ 23, 2010 6:05 am

Niphrentil



Καλά, σωστά... Απλά, με τον Yi έχω μια προκατάληψη!! Εδώ και κάνα μήνα που το προσέχω, ΚΑΘΕ φορά που έχω Yi στην ομάδα, ΌΣΟ καλά και να παίζουμε, χάνουμε! Και το ίδιο και με τους αντιπάλους!! Όποτε υπάρχει Yi κερδίζουμε, ακόμα και σκατά να παίζουμε!! Και, σου λεω, έχει γίνει σε πάνω από 30 games, normal & ranked!!!

Υ.Γ. Κάνε με add στο game (Melcalaniye) και να κάνουμε κανένα game αν βρεθούμε καμιά στιγμή!!

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

» Application
» Application ^^
» Application

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης